چگونه در شهرک چیتگر سرمایه گذاری کنید

۰
(۰)

یکی از بزرگ ترین پروژه های در حال احداث پروژه مسکونی شهرک چیتگر می باشد که از مدرن ترین و زیباترین شهرک های ساخته شده در کشور ایران است. در این مقاله سعی برآن داریم تا به معرفی و مشخصات کلی این شهرک و امکانات واحدهای مسکونی در حال احداث آن بپردازیم.

شهرک مسکونی امام رضا یا شهرک چیتگر

در منطقه ۲۲ شهر تهران به علت وجود چند جاذبه بزرگ شهر تهران و قرار گرفتن این منطقه در مکانی کاملا متفاوت با شهر تهران امروزه چندین پروژه ساختمانی در حال احداث می باشد . این جاذبه ها که حال و هوای منطقه را کاملا تحت تاثیر خود قرار داده و بر زیبایی این منطقه کاملا تسلط پیدا نموده است هم طبیعی و هم ساخته دست بشر هستند. یکی از پراهمیت ترین این جاذبه ها کوه های بلند و سر به فلک کشیده البرز می باشد که بر آب و هوای منطقه تاثیر مثبت گذاشته و کاملا شهرک چیتگر را به مکانی خوش آب و هوا بدل نموده است. دریاچه چیتگر یکی دیگر از جاذبه هایی است که لذت دیدن آن از فراز برج های این شهرک روح آدمی را صیقل می دهد.

از دیگر جاذبه های این منطقه می توان به شهر بازی بزرگ هزار و یک شهر و باغ گیاه شناسی ملی تهران و همچنین بازار بزرگ شهر تهران اشاره نمود. پارک جنگلی چیتگر نیز مزید علت شده و بر زیبایی و چشم نوازی محل افزوده است. دسترسی سریع و ساده به این شهرک توسط اتوبان خرازی نیز از دیگر مزایایی این شهر پر جاذبه می باشد.

انتخاب متقاضیان مسکن شهرک چیتگر

شهرک چیتگر که ابتدا به نام شهرک امام رضا خوانده می شد یکی از پر طرفدار ترین مناطق برای افرادی است که متقاضی خرید مسکن هستند. زیبایی منطقه و همچنین جاذبه های توریستی و گردشگری این منطقه از شهر تهران بر تعداد این متقاضیان افزوده است. در این شهرک چندین برج مسکونی در حال احداث می باشد که متقاضیان می توانند با توجه به مقدار سرمایه خود از این واحدهای مسکونی خریداری نمایند. توجه به این نکته ضروری است که این سرمایه گذاری باید طوری باشد که تا هنگام اتمام پروژه تمام هزینه واحدها پرداخت شود. در غیر این صورت سهام این افراد توسط تعاونی مسئول پروژه به فروش می رسد.

اما برای این که  این افراد در سرمایه گذاری متضرر نشوند می توانند با سرمایه گذاران دیگر که آن ها نیز توان پرداخت هزینه ها را به طور کامل ندارند شریک شده و به صورت دونگی این واحدهای مسکونی در شهرک چیتگر را شراکتی خریداری نمایند.

امکانات رفاهی شهرک یکی از مزایایی این خرید

یکی از مزایای بزرگ شهرک چیتگر دارا بودن امکانات رفاهی شیک و مدرن است. این امکانات به خریداران این واحدها امکان می دهد تا از یک زندگی راحت و آرامش بخش در یک منطقه ساکت و آرام لذت ببرند. از امکاناتی که در این منطقه برای واحدهای مسکونی شهرک چیتگر در نظر گرفته شده است می توان به موراد زیر اشاره نمود.

  • داشتن چندین آسانسور برای هر برج به طور اختصاصی
  • ساخت پارک بازی و سالن بازی برای کودکان شهرک امام رضا
  • سیستم گرمایی و سرمایی مخصوص هر واحد مسکونی به طور جداگانه
  • سیستم اطفا و اعلام آتش سوزی برای هر واحد
  •  آنتن مرکزی
  • دربهای ضد سرقت برای هر واحد مسکونی
  • سالن های ورزشی در هر برج به طور اختصاصی برای ساکنان همان برج
  • نورپردازی زیبا برای نمای برج های مسکونی
  • چندین طبقه زیرزمین و پارکینگ
  •  لابی مجلل و سالن اجتماعات

چگونه در پروژه چیتگر سرمایه گذاری کنید

در صورتی که شما علاقمند سرمایه گذاری در شهرک چیتگر می باشید می توانید با مراجعه به سایت این منطقه از مقدار قیمت هر سهام مطلع و در صورت تمایل اقدام به سرمایه گذاری در این شهرک نمایید. متراژ واحدهای مسکونی هر برج در سایت این شهرک معین و قیمت هر متر مربع آن نیز تعیین شده است. افراد با دارا بودن شرایط خرید می توانند به مقدار دلخواه از واحدهای شهرک چیتگر خریداری نموده و سهام دار این شهرک شوند. توجه نمایید که باید حتما قبل از اتمام پروژه واحدهای مسکونی چیتگر سهام خود را کامل نمایید. این سهام قابل خرید و فروش بوده و می توانید توسط مسئولین پروژه شهرک سازی چیتگر اقدام به این کار نمایید.

زمان اتمام پروژه چیتگر

یکی از مهم ترین سوالاتی که برای سرمایه گذاران شهرک چیتگر پیش می آید زمان اتمام پروژه می باشد. برای پاسخ به این سوال افراد سهامدار می توانند با مراجعه به سایت شهرک از کارشناسان این شهرک هر گونه سوال خود را بپرسند. کارشناسان مجرب و خبره این بخش آماده پاسخگویی به سهامداران عزیز می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *