سرمایه گذاری در پروژه نارنجستان ۲

۰
(۰)

پروژه نارنجستان ۲ برج های دوگانه ۱۴ طبقه تعاونی ابنیه آکام است.  این پروژه عمرانی در منطقه ۲۲ تهران واقع شده و به دلیل داشتن امکانات و مزایای قابل توجه، نظر سرمایه گذاران و خریداران را به خود جلب نموده است. پیش بینی می شود سرمایه گذاری در پروژه نارنجستان ۲ آینده روشنی داشته و از جمله پروژه های عمرانی با سود دهی بالا و ارزش افزوده چشمگیر است.

 پروژه نارنجستان ۲ چیست؟

نارنجستان ۲ مربوط به یک برج ۱۴ طبقه مسکونی با امتیاز تعاونی ابنیه آکام در  منطقه ۲۲ استان تهران است. این پروژه عمرانی از اوایل سال ۱۳۹۸ در بلوار علوم و فنون انتهای خیابان ۲۰ متری راهور آغاز به ساخت و ساز نموده و با پیش بینی تکمیل پروژه در تاریخ ۱ اسفند ۱۴۰۰ در حال ساخت دو برج ۱۴ طبقه ۱۳۲ واحدی، با نظارت گروه مهندسین مشاوران پادیاب تصویر طرح است. این پروژه مسکونی به شکل دو برج ۱۴ طبقه ای با دو طبقه منفی و ۱۱ طبقه مثبت توسط مهندسین ناظر طراحی شده پروژه های کارامد و آینده دار منطقه ۲۲ تهران به شمار می آید. یکی از ویژگی‌های بسیار مهم پروژه نارنجستان ۲، کیفیت ساخت، موقعیت مکانی فوق العاده و تسریع روند ساخت و ساز طبق پیش بینی های انجام شده است.

 امکانات پروژه نارنجستان ۲ چیست؟

 برج دوقلوی نارنجستان ۲ مجهز به امکانات کامل می مانند سالن بازی کودکان، پارکینگ دوچرخه، ورزشی، سیستم اطفاء حریق، سالن بیلیارد، فضای مطالعه، سالن اجتماعات، ۴ لاین آسانسور، لابی مجلل، سیستم دوربین های مدار بسته، سوئیت سرایداری، پارکینگ و انباری اختصاصی بوده و متراژ واحدهای پروژه ۱۱۰ متری برآورد شده است. موقعیت مکانی پروژه نارنجستان ۲ بر ارزش سرمایه‌گذاری و ورود به این پروژه دو صد چندان افزوده و آن را به یکی از پروژه های معتبر در حال ساخت مبدل نموده است.

خرید و فروش پروژه نارنجستان ۲

پیشنهاد می شود جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص چگونگی خرید و فروش واحدهای مسکونی برج نارنجستان ۲ با مشاورین واحد پیش فروش گروه مشاوران املاک ایران زمین در ارتباط بوده و از شرایط قانونی روند خرید و فروش و امتیاز واحدهای این برج مطلع شوید. باید خاطر نشان نمود که با واحدهای مسکونی این پروژه به صورت امتیازی خرید و فروش شده و امتیاز پروژه به شکل یک نیم دانگ، سه دانگ، چهار و نیم دانگ و شش دانگ در نظر گرفته شده است. نقل و انتقالات مربوط به خرید و فروش واحدهای برج نارنجستان ۲ دفتر تعاونی انجام خواهد شد.

 گروه مشاوران املاک ایران زمین

مشاور املاک ایران زمین از جمله املاکی های با تجربه قابل اعتماد در زمینه ارائه خدمات فروش، رهن، اجاره و پیش فروش واحدهای مسکونی و عمرانی در حال ساخت، نیمه ساخت و تکمیل شده است.  این گروه مشاوره املاک در منطقه ۲۲ تهران واقع شده و با بهره مندی از سال ها تجربه و سابقه کاری در این زمینه توانست از خدمات شایسته، قابل اعتماد و رضایتمندی را به متقاضیان عرضه نماید.

خریداران و سرمایه‌گذاران نارنجستان ۲ می توانند جهت اطلاع از روند تکمیل این پروژه عمرانی، نحوه خرید و فروش و امتیاز واحدهای مسکونی برج نارنجستان ۲ و اطلاع از جدول اقساط و نحوه واریزی های این پروژه، از گروه مشاورین مشاور املاک ایران زمین کمک گرفته و یک سرمایه گذاری ایمن با حداکثر سود آوری را تجربه نمایند. مشاور املاک ایران زمین با فراهم آوردن امکان اطلاع رسانی از طریق شبکه های پیام رسان گروهی و فضای مجازی فرصتی ویژه در اختیار متقاضیان قرار داده یک منبع اطلاع رسانی اعتماد برای خریداران به شمار می آید.

 اطلاعات جمع بندی شده پروژه نارنجستان  ۲

قرارداد ساخت و تکمیل برج نارنجستان ۲ به صورت علی الحساب شش میلیون و هفتصد در نظر گرفته شده و اقساط آن به صورت هر دو ماه ۱۸ میلیون توافق شده است. نوع سازه پروژه برج نارنجستان ۲ از سازه بتنی بوده و دسترسی فوق‌العاده این برج مسکونی به تمامی خدمات حمل و نقل عمومی، مکان های تفریحی، تجاری و درمانی از ویژگی های قابل توجه و تاثیرگذار در سوددهی سرمایه گذاری  در این پروژه به شمار می‌آید. متاسفانه با توجه به تغییرات و نوسانات قیمت در بازار مسکن، بعدها و اقساط توافق شده جهت واریز واحدهای قولنامه ای تحت تاثیر تغییرات قیمت به روز رسانی شده و توسط مشاورین املاک ایران زمین در اختیار خریداران و سرمایه گذاران قرار داده می شود.

تجربه کاری و  تخصص مشاورین املاک ایران زمین، تضمین کننده سرمایه گذاری مطمئن و قابل اعتماد شما در خرید واحدهای مسکونی این برج در منطقه ۲۲ تهران بوده و افق روشنی را پیشروی سرمایه گذاران در پروژه  نارنجستان ۲ ترسیم خواهد نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *