خرید و فروش واحدهای پروژه پهنه بی

۰
(۰)

پروژه پهنه بی یکی از پروژه های کاملا دولتی بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه ۲۲ تهران است. این پروژه عمرانی ارزش سهام بالایی داشته و یکی از بهترین و مطمئن ترین سرمایه گذاری های عمرانی به شمار می آید. پروژه پهنه بی از شش برج و تعداد زیادی بلوک تشکیل یافته و به سروستان شهرک چیتگر شهرت دارد.

پروژه پهنه بی چیست؟

پهنه b یکی از پروژه های عمرانی دولتی و مرتفع در حال اجرا در پهنه b شهرک امام رضا است. طراحی سازه در این پروژه، سبکی نوین داشته و به دلیل ساختار فلزی و اتصالات پیچ و مهره ای از مقاومت و استحکام بسیار زیادی در برابر زلزله، لرزش و فروریختن برخوردار است. تمامی اصول و قوانین مهندسی سازه در این پروژه، مطابق با جدیدترین و مدرن ترین استانداردهای روز جهانی بوده و توسط بهترین، حرفه ای ترین و با تجربه ترین مهندسین ناظر، کنترل و اجرا می شوند. این پروژه بسیار مرتفع بوده و در سمت غرب تهران پس از اتوبان همت، طرح ریزی و اجرا شده است. استحکام سازه، سرعت بالای روند ساخت و ساز و قرارگیری در موقعیت مکانی بسیار عالی و آینده دار از ویژگی های مثبت و قابل توجه در اجرا، خرید و سرمایه گذاری پروژه پهنه بی به شمار می آیند.

امکانات پروژه پهنه بی

پروژه پهنه b مجهز به امکانات کامل مانند آسانسور با ظرفیت مناسب، سیستم اعلام و اطفاء حریق، سیستم گرمایشی هلی پد، آنتن مرکزی و سیستم ذخیره کننده آب به منظور جلوگیری از کاهش فشار و تاثیرات قطعی آب شهر بوده و به دلیل داشتن موقعیت مکانی فوق العاده و چشم اندازهای منحصر به فرد، یکی از پروژه های صاحب نام و معتبر دولتی در منطقه ۲۲ تهران به شمار می آید.  استفاده از مصالح با کیفیت و آزمایش شده توسط آزمایشگاههای کنترل کیفی، نظارت پروژه توسط مهندسین ناظر کارآزموده و پی ریزی این طرح عمرانی در یک موقعیت مکانی بسیار مناسب،  از ویژگی های قابل توجه و تاثیر گذار در ارزش سهام  پروژه پهنه بی  در شهرک چیتگر بوده و یکی از  بهترین پروژه های سرمایه گذاری در طولانی مدت به شمار می آید.

خرید و فروش واحدهای پروژه پهنه بی

خرید و فروش واحدهای پهنه b به صورت نقدی بوده و هم اکنون برج G1 در حال تحویل به مالکین است. پیش بینی می شود برج G3 و G2  تا یک سال دیگر و برج G4  و برج الماس و برج  B3  تا دو سال دیگر تحویل اعضا داده خواهد شد.

گروه مشاوران املاک ایران زمین

مشاور املاک ایران زمین از جمله املاکی های با تجربه قابل اعتماد در زمینه ارائه خدمات فروش، رهن، اجاره و پیش فروش واحدهای مسکونی و عمرانی در حال ساخت، نیمه ساخت و تکمیل شده است.  این گروه مشاوره املاک در منطقه ۲۲ تهران واقع شده و با بهره مندی از سال ها تجربه و سابقه کاری در این زمینه توانست از خدمات شایسته، قابل اعتماد و رضایتمندی را به متقاضیان عرضه نماید.

خریداران و سرمایه‌گذاران پروژه پهنه بی می توانند جهت اطلاع از روند تکمیل این پروژه عمرانی، نحوه خرید و فروش و امتیاز واحدهای مسکونی برج پهنه بی شهرک چیتگر و اطلاع از نحوه واریزی های این پروژه، از گروه مشاورین مشاور املاک ایران زمین کمک گرفته و یک سرمایه گذاری ایمن با حداکثر سود آوری را تجربه نمایند. مشاور املاک ایران زمین با فراهم آوردن امکان اطلاع رسانی از طریق شبکه های پیام رسان گروهی و فضای مجازی فرصتی ویژه در اختیار متقاضیان قرار داده یک منبع اطلاع رسانی اعتماد برای خریداران به شمار می آید.

کسب مشاوره خرید سهام

یکی از خدمات ویژه و پرطرفدار مشاور املاک ایران زمین، ارائه مشاوره تخصصی در خصوص خرید و پیش فروش سهام های ۶۳ متری، ۳۳ متری، ۲۰ و ۵۰ متری پهنه بی شهرک چیتگر است. کارشناسان واحد مشاوره خرید و فروش سهام این پروژه در مشاور املاک اران زمین به شکل کاملا تخصصی، خریداران و سرمایه گذاران را راهنمایی نموده و قیمت دقیق و به روز معاملات این سهام را در اختیار ان ها قرار خواهند داد. پیشنهاد می شود در خصوص خرید و فروش واحدهای مختلف این پروژه و بهره مندی از سود سهام های موجود با ما در ارتباط بوده و لذت یک سرمایه گذاری قابل اعتماد را تجربه نمایید.

سخن پایانی پروژه پهنه  b

نورگیری ساختمان های تاسیس شده در این پروژه، قرارگیری واحدهای مسکونی در مکانی مشرف به فضای سبز و دسترسی آسان به امکانات تفریحی، رفاهی و درمانی، از مهمترین ویژگی های تاسیس این پروژه بوده و یک سرمایه گذاری ایمن، قابل اعتماد و سودآور را برای خریداران و متقاضیان به ارمغان خواهد آورد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *