پروژه نارنجستان ۳ دارای چه ویژگی هایی است

۰
(۰)

با افزایش جمعیت بسیاری از افراد به فکر ساخت واحدهای مسکونی به متراژهای متفاوت برای  خانواده هایی با هر بودجه ای هستند. یکی از این واحدهای مسکونی که توسط یکی از تعاونی های مسکن در دست احداث است پروژه نارنجستان ۳ می باشد. در این مقاله به معرفی و همچنین مشخصات این واحدها خواهیم پرداخت.

پروژه نارنجستان ۳

یکی از بزرگ ترین سازندگان واحدهای مسکونی تعاونی های مسکن می باشند که امروزه سهم بزرگی در احداث این واحدها برای هر خانواده ای با هر مقدار بودجه را دارند. یکی از پروژه هایی که در چند سال اخیر توسط  شرکت تعاونی مسکن با نام نوین ساز ابنیه آکام در دست احداث است و پروژه ۱ و ۲ آن با استقبال بسیار خوبی از طرف خانواده ها روبرو بوده است، پروژه نارنجستان ۳ می باشد. این پروژه که در منطقه ۲۲ شهر تهران قرار گرفته و در حال ساخت می باشد از چندین مزیت بزرگ سود برده است. در این مقاله سعی بر آن شده است که به معرفی و مزایای واحدهای احداثی در این پروژه پرداخته شود.

موقعیت مکانی عالی یکی از مزایای ویژه پروژه نارنجستان

همان گونه که گفته شد پروژه نارنجستان ۳ در منطقه ۲۲ شهر تهران در حال احداث است. این منطقه در شمال بزرگراه خرازی واقع شده است و در همسایگی شهرک معلم و مهسان قرار گرفته است. از نظر موقعیت مکانی پروژه نارنجستان در قسمتی از تهران  قرار گرفته  است که به علت دسترسی راحت و سریع به بزرگراه خرازی- حکیم بسیار مورد توجه بوده و با توجه به قرار گرفتن این پروژه در غرب بزرگ ترین شهربازی تهران به نام هزار و یک شهر بسیار مورد علاقه کودکان است. ذکر این نکته نیز ضروری است که امتداد کوه های بلند البرز نیز بر آب و هوای منطقه تاثیر گذاشته و از آلودگی هوای منطقه در این مکان کم می نماید. از دیگر مزایای پروژه نارنجستان ۳ قرار گرفتن این پروژه در نزدیکی مجموعه هایی همچون ایران مال و دریاچه زیبای چیتگر است که بر ارزش واحدهای احداثی این برج ها می افزاید.

مشخصات واحدهای احداثی پروژه نارنجستان

شرکت تعاونی مسکن پروژه نارنجستان ۳ را در قالب ۲ برج برای علاقمندان این واحدهای مسکونی خواهد ساخت. این برج ها در ۱۲ طبقه که شامل ۲ طبقه در زیر زمین و ۱ طبقه لابی  است، در حال ساخت می باشد. فراموش نکنید که در هر طبقه از این برج ها ۸ واحد مسکونی ساخته خواهد شد که در کل هر برج شامل ۱۷۶ واحد مسکونی خواهد بود. برای هر واحد مسکونی یک انباری نیز در نظر گرفته شده است. اسکلت پروژه نارنجستان ۳ به صورت کاملا بتنی بوده و دارای ۳ واحد آسانسور برای هر برج خواهد بود. یکی از مهمترین نکات قابل توجه در احداث این برج ها متراژ واحدهای احداثی آن است. این واحدها در متراژ های ۱۴۲ متری ساخته و به خانواده ها تحویل داده خواهد شد.

امکانات رفاهی پروژه نارنجستان ۳ در برج های در حال ساخت

برای واحدهای مسکونی در حال ساخت در این برج ها امکانات رفاهی بی نظیری در نظر گرفته شده است که این واحد ها را به مکانی بسیار ایده آل برای زندگی و آسایش ساکنان آن بدل خواهد نمود. از جمله امکانات رفاهی در نظر گرفته شده برای این برج های مسکونی می توان به این موارد اشاره نمود.

  • ایجاد سالن های چند منظوره برای بازی و تفریح کودکان ساکن در واحدهای مسکونی در هر برج
  • ساخت سالن هایی برای اجتماع ساکنان و ایجاد یک لابی با شکوه در محل برج
  • دارا بودن سیستم  اعلام حریق و اطفای آن در هر برج
  • قرار دادن درب های محکم و ضد سرقت برای هر واحد احداثی
  • دارا بودن آنتن مرکزی در هر برج به طور مستقل
  • نمای نورپردازی شده و زیبا برای برج های پروژه نارنجستان ۳
  • ساخت چند سالن ورزشی و بدنسازی در این برج ها
  • سیستم مستقل سرما و گرما برای هر واحد مسکونی

چگونگی تحویل واحدهای مسکونی پروژه نارنجستان

پروژه نارنجستان ۳ در حال گودبرداری است و تخمین زده می شود که زمان تحویل کامل این پروژه در سال ۱۴۰۱ باشد. در صورتی که شما علاقمند به سرمایه گذاری در این پروژه می باشید می توانید از امتیاز این پروژه نیز بهره مند شوید. امتیاز این پروژه به صورت یک و نیم دانگ، ۳ دانگ و یا ۶ دانگ خرید و فروش می شود. نکته قابل ذکر در این پروژه دارا بودن دفترچه مالکیت هر واحد به صورت مستقل می باشد که به زودی در دفتر شرکت تعاونی مسکن مجری طرح قابل نقل و انتقال قطعی می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان پروژه نارنجستان ۳ می توانید به سایت این پروژه مراجعه نموده و از مشاوره با این افراد سود ببرید. کارشناسان ما در این سایت آماده پاسخگویی به شما سرمایه گذاران محترم می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *