موقعیت مکانی و امکانات واحدهای مسکونی املاک چیتگر

۰
(۰)

امروزه ساخت مسکن به صورت پروژه های بزرگ یکی از اموری است که تعاونی های مسکن به آن اقدام می نمایند. پروژه املاک چیتگر یکی از بزرگ ترین پروژه هایی است که ساخت آن باعث خانه دار شدن بسیاری از خانواده ها با هر مقدار سرمایه می شود.  در این مقاله به توضیح این پروژه می پردازیم.

موقعیت مکانی املاک چیتگر

منطقه ۲۲ شهر تهران با دارا بودن آب و هوایی متاثر از دامنه های البرز یکی از خوش آب و هوا ترین مناطق شهر تهران است. چشم انداز کوه های البرز که در هنگام ساخت این املاک بر آن سایه می اندازد نیز بر زیبایی دو چندان املاک چیتگر می افزاید. منطقه ۲۲  تهران با دسترسی آسان به بزرگراه خرازی – حکیم باعث بالا بودن  نرخ ساخت و ساز در این محدوده شده است. وجود دریاچه چیتگر نیز از دیگر دلایلی است که تعاونی های مسکن اقدام به ساخت واحدهای مسکونی در قالب پروژه های بسیار عظیم در این منطقه می نمایند.

همچنین در این محدوده بزرگ ترین بازار تهران به نام ایران مال سر بر افراشته است و چشم افراد بسیاری را به سوی خود خیره نموده است. شهربازی سرپوشیده بزرگ شهر تهران نیز از عوامل مهم در انتخاب این منطقه به عنوان یک مکان مطلوب برای سکونت است.

پروژه های بزرگ املاک چیتگر در این منطقه

در این منطقه به دلایل گفته شده پروژه های بسیاری در حال احداث است. املاک چیتگر نیز یکی از این پروژه های در حال ساخت در این منطقه خوش آب و هوا می باشد. شهرک چیتگر که در سه پهنه در این منطقه در حال ساخت است از مهم ترین پروژه های مسکونی در شهر تهران است.

این منطقه مکانی آرام و دلنشین با چشم اندازی زیبا به سمت دریاچه چیتگر می باشد. بیشتر واحدهای مسکونی در این پروژه ها در متراژهای متفاوت به خانواده ها با هر مقدار سرمایه عرضه خواهد شد. یکی از بزرگ ترین عواملی که این منطقه را برای سکونت مناسب نموده است راه اندازی چندین بازار روز در این قسمت از شهر است. البته فراموش نکنید که راه اندازی فاز جدید بزرگراه حکیم نیز از موثرترین عوامل دسترسی آسان به این منطقه در آینده ای نه چندان دور خواهد بود.

امکانات واحدهای مسکونی شهرک چیتگر

در این قسمت شهر برج ها و شهرک هایی با امکانات کامل رفاهی برای خانواده ها در حال احداث می باشد. امکاناتی که این منطقه را به یک منطقه آرامش بخش و چشم نواز از نظر بصری برای عامه مردم تبدیل نموده است. از امکانات املاک شهرک چیتگر در این منطقه می توان به این موارد اشاره نمود.

  • دارا بودن فضای اختصاصی بازی و تفریح برای کودکان ساکن در املاک چیتگر
  • زیبایی بصری برج ها و شهرک های چیتگر با نورپردازی بر روی این نماها
  • ساخت سالن های ورزشی و بدنسازی در هر پهنه به صورت اختصاصی
  • دارا بودن هر برج به سیستم اطفا و اعلام حریق
  • احداث چندین آسانسور برای هر برج مسکونی
  • سیستم مستقل سرمایشی و گرمایشی برای هر واحد مسکونی
  • اجرای سیستم آنتن مرکزی در هر برج مسکونی
  • متراژهای مختلف واحدها برای خانواده های کم جمعیت و پرجمعیت

سرمایه گذاری در برج های مسکونی چیتگر

یکی از بزرگ ترین مزایای املاک شهرک چیتگر که باعث رونق خرید و فروش در این منطقه شده است امتیاز بندی این املاک می باشد. هر فرد بنا به مقدار بودجه خود می تواند از این واحدها پیش خرید نموده و امتیاز ساخت این واحدها را به دست آورد.

این نوع سرمایه گذاری از آن جهت سود آور است که فرد بنا به خواست خود می تواند امتیاز خود را خرید و فروش نماید.

از دیگر مزایای املاک چیتگر می توان به قیمت های متفاوت این واحد ها در برج ها و شهرک های مختلف اشاره نمود. در صورتی که افراد علاقمند باشند می توانند چندین واحد مسکونی در پهنه های مختلف املاک چیتگر را با قیمت های مختلف پیش خرید نمایند.

نحوه تحویل واحدهای مسکونی

به علت گستردگی پروژه املاک چیتگر این پروژه در حال ساخت که در مرحله گود برداری می باشد تا تابستان سال ۱۴۰۱ احداث و به افراد تحویل داده خواهد شد. در صورتی که افراد علاقمند به فروش امتیاز خود باشند به املاک چیتگر مراجعه نموده و این امتیاز را می توانند به فروش برسانند. توجه نمایید که با توجه به قیمت مسکن امتیاز خریداری شده توسط افراد با پیشرفت پروژه بیشتر شده و این سرمایه گذاری برای این افراد بسیار سود آور خواهد بود.

برای کسب آگاهی و مشاوره میتوانید به سایت املاک چیتگر مراجعه نموده و از مشاوره با کارشناسان خبره و با تجربه این املاک سود ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *