مواردی که قبل از فروش خانه باید بدانید(۳)

با قسمت سوم از مقالات مواردی که قبل از فروش خانه باید بدانید در خدمت شما عزیزان و علاقمندان به حرفه مشاور املاک و خرید و فروش خانه هستیم همانطور که در مقالات قبلی برایتان بازگو کردیم مواردی هستند که شما با انجام دادن آنها میتوانید در فروش خانه خود بخوبی عمل کنید و براحتی خانه مورد نظر خود را به فروش برسانید،فقط کافیست که این کارها را انجام دهید قطعا در زمانی مشخص نتیجه خواهید گرفت.

برای فروش خانه نمای بیرونی ملک را حتما در نظر بگیرید

نمای بیرونی خانه از نظر خریداران اهمیت زیادی دارد بگونه ای که اگر در دید اول برایشان خوشایند نباشد درصد موفقیت در معامله برای شما تا حد بالایی کم میشود،خریداران از همان ابتدا و قبل از ورود به داخل، خانه‌تان را ارزیابی می‌کنند. بنابراین تصور نکنید نمای بیرونی خانه مهم نیست. حتی اگر داخل خانه فوق‌العاده باشد، باز هم باید به احساس اولیه‌ی خریدار اهمیت بدهید. نیازی نیست زیاد هزینه کنید. کافی است فضای بیرونی خانه را با گل‌های رنگارنگ زیبا و گیاهان نه‌چندان گران‌قیمت زینت دهید. ورودی‌های خانه نیز در احساس اولیه‌ی خریدار نقش دارند. معمولا بیشتر افراد در ورودی خانه، لباس‌ها و دسته‌کلیدها را قرار می‌دهند. اما هنگام فروش خانه، بهتر است در این محوطه، گلدان‌های کوچک یا یک نیمکت قرار داده شود،شما باید بتوانید کاری کنید که از همان ابتدای ورود خریداران به ملک آنها تحت تاثیر زیبایی ملک قرار بگیرند و احتمال فروش خانه به آنها بالا برود.

فروش خانه

برای فروش خانه همیشه آماده باشید

در این قسمت میخواهیم به آخرین موضوع بپردازیم و آن هم آمادگی همیشگی است،همیشه برای نشان‌دادن خانه به خریداران آمادگی داشته باشید. خریداران هیچ‌وقت از یک ماه قبل وقت نمی‌گیرند، بلکه خیلی ناگهانی برای بازدید از خانه می‌آیند. هرگز ظروف نشسته را در سینک ظرف‌شویی رها نکنید. حمام و توالت باید پاکیزه و خوش‌بو باشند. بررسی کنید گردوغبار و تار عنکبوت در گوشه‌وکنار خانه‌تان وجود نداشته باشد. شاید این موضوع تا مدتی شما را اذیت کند، اما این فقط تا زمان فروش خانه ادامه دارد،اگر شما در همه حال برای فروش خانه آماده باشید به هیچ وجه در زمانم بازدید خریداران از ملک غافلگیر نمیشوید و میتوانید با اعتمادبنفس بالا خانه را به خریدار احتمالی نشان دهید.

فروش خانه

برای فروش خانه آشپزخانه خوب امتیاز بالایی دارد

یکی دیگر از مواردی که در زمان فروش خانه تاثیر بالایی روی خریداران میگذارد و باعث میشود خانه راحتتر بفروش برسد یک آشپزخانه خوب است،آشپزخانه یکی از مکان‌های مهم در خانه است که خریدار به آن اهمیت زیادی می‌دهد. اگر آن را به بهترین شکل بازسازی کنید، درصد زیادی از پول‌تان را دوباره به‌دست خواهید آورد. سریع‌ترین و ارزان‌ترین نوع تعمیراتی که می‌توانید در آشپزخانه انجام دهید، عوض‌کردن رنگ دیوار، دستگیره‌ی کابینت‌ها و وسایل جانبی است. سعی کنید از رنگ‌های خنثی استفاده کنید که خریدار بتواند آن را به هر شکلی که دوست دارد تجسم کند. آشپزخانه‌ای به سبک قدیمی، چندان برای خریدار جذاب نخواهد بود، می‌توانید تمام این هزینه‌ها را در قیمت نهایی خانه محاسبه کنید،پس در زمان فروش خانه حتما این کار را انجام دهید تا نتیجه مثبت آن را مشاهده کنید.

فروش خانه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *